Spanje Algeciras - Ceuta
Ferry Spanje - Marokko

Ferry Algeciras Ceuta
Tussen Cueta Algeciras zijn er verschillende overtochten. De reis duurt ongeveer 30 tot 60 minuten, en vertrekt meerdere keren per dag. De rederijen Trasmediterranea en FRS bieden de boot Algeciras Ceuta aan. De Algeciras boot heeft daarnaast goede verbindingen met andere delen van Spanje.
Wat te doen in Ceuta
Ceuta heeft prachtige stranden en natuurparken, ook is de haven van Ceuta een echte aanrader. The place to be in Ceuta zijn natuurlijk wel de koninklijke muren van Ceuta, deze kan je bezichtigen samen met de historische forten en kastelen. De lokale markten bieden de mix aan tussen de spaanse en marokkaanse cultuur.
Ceuta Marokko
Veel mensen denken dat Ceuta bij Marokko hoort, echter valt Ceuta nog onder Spanje. Wel is het goed om te weten dat wanneer je ervoor kiest om een doorreis door Marokko te maken, je een paspoort bij je dient te hebben. Een ID-kaart is in Marokko niet voldoende.
Meer informatie over deze overtocht? Onze specialisten kijken graag met je mee naar de mogelijkheden!