Veerboot Naar Engeland

    

Direct boeken

  

Meer informatie

Deel ons via...

Email this Page
 

Veerboot naar Engeland bij Overtocht.nl

Een veerboot naar Engeland boek je snel bij Overtocht.nl.

Vanuit Nederland gaat u met veerboot naar Engeland vanuit IJmuiden naar Newcastle met DFDS Seaways en vanuit Hoek van Holland naar Harwich met Stena Line. U kunt ook vanuit Rotterdam met de veerboot naar Hull.

Vanuit België met verboot naar Engeland

Overtocht.nl boekt voor u de veerboot van Zeebrugge naar Hull met P&O Ferries en naar Rosyth met Norfolkline. Daarnaast verzorgt Overtocht.nl boekingen voor de onbekende veerboot naar Engeland met Transeuropa Ferries van Oostende naar Ramsgate.

Vanuit Frankijk met verboot naar Engeland

Bekend zijn natuurlijk de veerboten naar Engeland vanuit Duinkerken, Calais en Boulogne. Daarnaast kunt u met de veerboot naar Engeland vanuit Dieppe, La Havre, Caen, Cherbourg, Saint Malo en Roscoff. Neem eens een veerboot naar Engeland met een stop op Jersey of Guernsey, maak zo van uw overtocht een vakantie avontuur.

Voor meer informatie over veerboot naar Engeland klik hier.


 

Overtocht Service

GENERAL AGENT VOOR: